Rezervace

 
*
*
*
 
*
*
 
 
* povinné údaje

Apartmány

Jedná se o dva apartmány - garsonky o rozměrech cca 40m2, umístěné vedle sebe ve 3.patře domu s dalšími 25ti apartmány. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení.

V apartmánech je umístěna velká skříň s dostatkem úložných prostorů. Byty jsou kompletně vybaveny (nádobí, lednička, mikrovlnka, elektrický sporák, varná konvice, lůžkoviny, povlečení a prostírání). Lůžkoviny jsou umístěné v úložných prostorech (rozkládací sedačka či skříň). Za skříní je složen sušák, který praxe ukázala, že je velmi užitečný.

Apartmány jsou vhodné pro rodinnou rekreaci. Tj. doporučujeme pronajmout si oba dva apartmány, čímž je zajištěno, že si děti mohou v jednom apartmánu nerušeně hrát či spát.

V suterénu je umístěna společná lyžárna (v létě se sem ukládají kola). Jsou zde k dispozici sušáky lyžařských bot. Dále je k dispozici kompletně vybavená prádelna (pračka, ždímačka a sušička) se sušárnou, kde všechny spotřebiče fungují na 50-ti centové mince.

TOP 20 – apartmán pro 2-5 osob

Obývací pokoj slouží zároveň jako ložnice. V pokoji je dvojlůžko a rozkládací sedačka a dále je zde oddělený prostor pro dvě osoby - palanda. V apartmánu je televize a internet (wifi, V-Lan).

apartmán TOP20 apartmán TOP20 apartmán TOP20 apartmán TOP20

TOP 21 – apartmán pro 2-4 osoby

Jedná se o jeden pokoj s dvojlůžkem a rozkládací sedačkou. Z apartmánu je vchod na balkon s výhledem na Westbahnlift anebo Zwölferkogelbahn. V apartmánu je televize a internet (wifi, V-Lan).

apartmán TOP21 apartmán TOP21 apartmán TOP21 apartmán TOP21

Více obrázků naleznete v sekci fotogalerie.

Plánky obou apartmánů

                   TOP 21                                       TOP 20

Plánek apartmánu top 21Plánek apartmánu top 20